O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie.

Firma Polmir powstała w 1997 roku. Przez blisko 20 lat pomogliśmy w realizacji wielu marzeń Polaków o własnym kominku. W naszej ofercie znajdują się:

• wkłady i piece kominkowe – głównie produkcji krajowej firmy Kratki.pl, jak również firm zagranicznych dostępnych na polskim rynku
• materiały do zabudowy
• akcesoria kominkowe.
Prowadzimy sprzedaż w naszym sklepie w Częstochowie oraz przez stronę internetową oraz portal Allegro. Oferujemy montaż w przystępnej cenie oraz z szybkim terminem realizacji. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim stażem.

Wiele osób zastanawia się, czy można niskim kosztem wybudować kominek. Lata naszych doświadczeń pozwoliły wyszukać producentów wkładów kominkowych, którzy oferują produkt o bardzo dobrym współczynniku jakości do ceny.

Naszą dewizą jest „Kominek zrób sam lub zleć nam”. Po zakupie wkładu i materiałów udzielamy obszernych informacji, w jaki sposób zrobić kominek we własnym zakresie. Natomiast zlecając nam wykonawstwo następuje szereg uzgodnień i doradztwo w doborze wkładu i materiałów na obudowę. Z nami nigdy nie jesteś sam – nawet jeśli tylko odwiedzisz nasz sklep i nic nie kupisz, to i tak osiągniesz kilka korzyści:

• dowiesz się, że droższy wkład kominkowy nie musi oznaczać lepszy
• będziesz wiedział, na co szczególnie zwracać uwagę, gdy ktoś inny będzie budował Twój kominek.
  Efekty naszej pracy zostały docenione – w 2015 roku zajęliśmy I miejsce w Polsce za wykonanie najładniejszego kominka w konkursie zorganizowanym przez firmę Kratki.pl oraz Świat Kominków.

Zapraszamy wykonawców kominków do współpracy na dogodnych warunkach handlowych.

 

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl